O mně

Jmenuji se Tomáš Vorálek a je mi 29 let. K fotografování mě to táhlo celý život. Obdivuji kombinace světla, barev a stínů. Jedna z možností, jak uchovat momenty, které nám svět nabízí, je fotografie. Fotografování se věnuji 8 let. Dlouho jsem fotil jen pro sebe a pro radost, ale po pár letech jsem měl velkou spoustu fotografií, které mě bylo líto nechat v šuplíku a tak jsem je začal vystavovat na různých multikulturních akcích. Fotografie se lidem líbily, a tak jsem se rozhodl využít zkušeností a zrealizoval jsem fotoateliér.

Kromě fotografování se také naplno věnuji tanečnímu stylu breakdance a mám rád hudbu napříč žánry.

O fotografování a galerii

Vždy se snažím, aby z fotek vyzařovala pozitivní energie,mám rád přirozenost,jednoduchost a čistotu. Jsem samouk a veškeré nápady a inspirace hledám v sobě. Svět fotografie už zachytil téměř všechno, ale i přesto se vždy snažím produkovat originální fotografie. Daří se mě to i proto, že jsem se naučil fotit sám bez knih a bez toho, abych studoval fotografie cizích lidí. Díky tomu není moje fantazie ovlivněná nápady jiných lidí a fotografie jsou tak v určitém smyslu vždycky originální.

Chtěl bych Vás pozvat do svého ateliéru,který je zároveň výstavní a prodejní galerií,kde vystavuji fotografie s cest a mojí tvorby. Přál bych si, aby jste se v tom prostoru cítili dobře, ať už se půjdete fotit nebo si jen prohlédnout fotografie. Rád vyfotím Vás, radost vašich dětí, vaši rodinu, miláčky, produkty, reklamu, svatby nebo Vás při zájmech a činnostech, které máte rádi. Téma si vždy domluvíme telefonicky nebo emailem a upřesníme si důležité věci pro focení. Při fotografování v ateliéru se nemusíme spoléhat na počasí, ale možnosti jsou omezené. Venku je to přesně naopak. Nemám problém přijet za Vámi, ale k ceně bude připočtena cena za cestovné. Těším se na fotografování a setkání s Vámi.

O webu

Tyto stránky neslouží jenom ke komerčním účelům, ale také pro radost a k prezentaci mojí tvorby. Některé fotografie na webu jsou naskenované z kinofilmu a všechny jsou uloženy v menším rozlišení, z důvodu ochrany autorských práv, což se lehce projevilo na kvalitě fotek. Veškerá práva jsou vyhrazena.